O kancelarii

PRAWNIK, WINDYKATOR CZY ADWOKAT?

Rynek usług prawnych w dzisiejszych czasach jest bardzo bogaty i można na nim spotkać nie tylko kancelarie adwokackie czy radcowskie, ale i firmy odszkodowawcze, windykacyjne czy inne, które szeroko postrzegają pojęcie usług prawnych. Dlaczego jednak warto skorzystać z usług adwokata?

DLACZEGO ADWOKAT?

Przede wszystkim adwokata wiąże tajemnica zawodowa chroniona przepisami prawa, a także kodeks etyki adwokackiej. Adwokat jest obowiązkowo ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, a uzyskanie tytułu mecenasa może nastąpić dopiero po wielu latach nauki i praktykowania prawa. Działalność adwokatów jest uregulowana w ustawie Prawo o adwokaturze, zaś rolą adwokata jest nie tylko udzielanie pomocy prawnej, ale również ochrona praw i wolności obywatelskich.

TROCHĘ HISTORII

Nasze kancelarie zakładaliśmy w latach 2007-2008. Przez lata prowadziliśmy setki procesów sądowych, występowaliśmy w imieniu naszych Klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości, czy organami administracji. Jednak nie tylko bogate doświadczenie zawodowe ma istotne przełożenie na jakość naszych usług. Równie ważne jest doświadczenie życiowe, otwartość na drugiego człowieka i umiejętność zrozumienia jego potrzeb.

JAK DZIAŁAMY

Prawo ciągle się zmienia, choć nie zawsze nadąża za życiem. My trzymamy rękę na pulsie, a nasi Klienci zawsze mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc, pełną informację o przebiegu ich sprawy, aktualnym stanie prawnym, a także ewentualnych ryzykach i możliwych wariantach postępowania.

Nasza Kancelaria jest czynna w dni robocze w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy!

Anna Zamojska

Adwokat

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Po kilku latach wykonywania zawodu radcy prawnego, postanowiła zostać adwokatem. Własną kancelarię założyła w 2008 r. w Kartuzach. Wcześniej zdobywała doświadczenie w trójmiejskich kancelariach prawnych, a także w organizacjach pozarządowych.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, prawem administracyjnym, a także prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentuje klientów w licznych procesach sądowych.
Świadczy usługi prawne również w języku angielskim.

e-mail: amzamojska@gmail.com
tel. kom.: 693 660 198


Dariusz Budnik

adwokat

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie odbywał aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku i pozytywnie złożył egzamin sędziowski uprawniający do wykonywania zawodu sędziego. Jako radca prawny zdobywał doświadczenie w kancelarii komorniczej, co pozwoliło mu na zdobycie bogatego doświadczenia z zakresu postępowania egzekucyjnego. Wiedzę tę wykorzystał jako autor licznych artykułów z tematyki egzekucji i współautor książki „Wierzytelności w firmie: zabezpieczenia, obrót, monitoring, windykacja sądowa, egzekucja” (Wyd. ODDK, rok wydania 2011). Własną kancelarię założył w 2007 r.

Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym i cywilnym, w tym rodzinnym, oraz w postępowaniu egzekucyjnym (windykacyjnym). Reprezentuje klientów w licznych procesach sądowych, zarówno jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, jak i obrońca w sprawach karnych.

Nasze referencje

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.