Wynagrodzenie

Rodzaje wynagrodzenia

Porada prawna

Podstawowa stawka za poradę prawną wynosi 200 zł. W tej cenie jest konsultacja prawna trwająca do 45 minut.

W przypadku sprawy bardziej skomplikowanej, wymagającej analizy złożonego stanu prawnego oraz znacznej ilości dokumentów cena porady jest ustalana z Klientem indywidualnie.

Reprezentacja w postępowaniu przed sądem

Stawka za reprezentowanie Klienta w postępowaniu przed sądem jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Jej wysokość zależy od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy.

Zachęcamy naszych Klientów początkowo do skorzystania z porady prawnej, w ramach której adwokat nie tylko udzieli prawnej konsultacji, ale też może wycenić koszt prowadzenia sprawy przed sądem, jak również wskaże wszelkie ryzyka finansowe związane z możliwym wynikiem sprawy tj. ile mogą wynieść koszty sądowe, jakie są szanse odzyskania poniesionych kosztów w przypadku wygrania sprawy oraz jakie koszty wiążą się z ewentualnym przegraniem sprawy.

Stała obsługa prawna

W ramach stałej obsługi prawnej proponujemy Klientowi ustalenie ryczałtu miesięcznego, w zakresie którego zapewniamy określoną ilość godzin pracy adwokata.

Korzyścią płynącą ze stałej obsługi jest czas reakcji Kancelarii na zapotrzebowanie Klienta, który ustalamy indywidualnie (przykładowy czas reakcji to 3 dni, zaś w sprawach pilnych 1 dzień). Po przekroczeniu ryczałtu naliczana jest ustalona w umowie stawka godzinowa.

Stała obsługa prawna zapewnia Klientowi stały dostęp do usług prawnych poza kolejnością i gwarancję udzielenia pomocy prawnej w ramach ustalonego czasu reakcji.

Ceny pozostałych usług

Na rzecz naszych klientów świadczymy też usługi jednorazowe polegające np. na sporządzeniu pism procesowych (apelacja, pozew, zażalenie itp.), pism przedsądowych (wezwanie, odpowiedź na wezwanie), pism do organów administracji (wnioski, odwołania, zażalenia), umów (najem, dzierżawa itd.). Cena za taką usługę jest również ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy oraz od obszerności pisma.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.